Aradiginiz huzuru burada bulacaksınız!

Girişte

Kleopatra Hamamı’nda yıkanmaya karar verdiyseniz, sizi 1997’den beri açık olan kapımızda görevlilerimiz karşılar.Girişte hangi hizmetleri istediğinize karar verdikten sonra, fişinizi alır ve soyunma alanına geçersiniz.

Aroma Terapik Yağ Masajı

Kleopatra Hamamı’na özel, bitki özlerinden elde edilmiş yağlarla yapıla bu masajla, rahatlar, dinlenir ve streslerden tümüyle uzaklaşırsınız.Güzel kokular vücudunuzu ve ruhunuzu gevşetir.Alanya’da, Kleopatra Hamamı’ndasınız. Ötesi yok..

Göbek Taşı ve Terleme

Ortada büyük bir göbek taşının, etrafında yıkanacağınız kurnaların ve halvetlerin olduğu bu bölümü “Sıcaklık” denir. Göbek taşının üzerine uzanarak veya oturarak bir süre terlemenizi öneririz.Türk Hamamı’nın en karakteristik dakikalarıdır bunlar.

Kil Maskesi

Sihirli çamur kil, yüzünüze ve boyun bölgenize uygulanarak, cildinizin kirden ve fazla yağdan arınmasını, nem dengesini bulmasını, tıkalı gözeneklerin açılmasını, temizlenmesini ve cildin sıkılaşmasını destekler.

Bizi keşfedin.

Kleopatra Hamam, 1997 yılında Alanya da hizmet vermeye başlayan özel bir işletmedir. Hamam, masaj ve Spa hizmetlerinin yanı sıra Dr. Fish, Kuaför gibi birçok hizmet sunan işletmemiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışır.

Kleopatra Hamam profesyonel personeli, sandartlarından ödün vermeyen hizmet kalitesi ile sizlere sunulmuş bir spa merkezidir.

Sertifikalı uzman kadromuz geniş yelpazeye sahip cilt ve vücut bakımlarımız ve ruhunuzun derinliklerinde hissedeceğiniz terapilerimizle Türk kültürü ve misafirperverlğimizi ön planda tuttuğumuz Kleopatra Hamam ve Spa Merkezimize sizleri bekliyoruz.

Türk hamamı, buhar odası, saunaları, balneo, afüzyon, hydrotherapy, Jetduş, aramatherapy, klasik masajları, çeşitli uzakdoğu masajları, doğal içeriğe sahip ürünlerle uygulanılan cilt ve vücut bakımları, yosun ve çamur therapyleri uygulamalarının yanı sıra çeşitli masaj bakımları ile hizmet vermektedir.

TurkeyEnglishGermanFinlandSwedishNorway
KLEOPATRA TÜRK HAMAMI

Size ulaşabilmemiz için lütfen rezervasyon formunu eksiksiz ve doğru doldurunuz..

X
REZERVASYON